Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zrobić fryzurę ślubną?

Ślub to jeden z najważniejszych chwil w życiu kobiety. Tego dnia chciałaby wyglądać wyjątkowo - strój, makijaż i fryzura muszą być idealne. Obejrzyj nasz filmik i dowiedz się, jak ułożyć włosy na swój ślub.

Olejek rycynow, jako metoda naturalna, od lat był stosowany na przyciemnienie i zagęszczenie rzęs czy brwi. Efekty raczej nie są spektakularne. Na pewno trzeba uważać aby nie dostał się do oczu, bo może spowodować opuchnięcie i podrażnienie spojówek. Jesli chodzi o trądzik to jest on zdecydowanie przeciwwskazany, ponieważ może powodować zatykanie porów i tym samym nasilać zmiany trądzikowe.

0

Witam nie polecam stosowania olejku na wymienione dolegliwości.

Proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Na rzęsy polecam odzywkę revitalash.

Z włosami nalezy zgłosić się na konsultację, gdyż nie napisała Pani jaki ma Pani z nimi problem

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy