Ból odcinka lędźwiowego i dołu brzucha

Dzień dobry Mam na imię Agnieszka i mam problem: Boli mnie plecy odcinek na odcinku lędzwiowym i w dole brzucha tak na zmianę raz tu raz tu. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Nie mogę jeść bo mnie brzuch boli i mam wrażenie że to co zjem zaraz zwrócę. i w zastraszającym tempie chudnę jeszcze miesiąc temu ważyłam 78 a teraz 70kg. Proszę o pomoc nie wiem co mam zrobić. Proszę o szybką odpowiedz.

Witam! Pani dolegliwości nie są swoiste, co oznacza że mogą pojawić się w więcej niż jednej jednostce chorobowej (zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, choroby zapalne jelit, układu moczowego czy też problemy ginekologiczne). Myślę że w tym wypadku warto zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i badania klinicznego zleci odpowiednie postępowanie.