Ból oka i wydzielina ropna po założeniu soczewek kontaktowych

Jakiś czas nosiłam soczewki kontaktowe,na początku wszystko było w porządku, jednak raz,zakładając je w nieodpowiednich warunkach, oczy zaczęły bardzo piec tak,że nie mogłam ich normalnie otworzyć. Od tego zdarzenia minął ponad rok,a jedno oko nadal mnie boli. Byłam już u 4 lekarzy jednak nikt nie potrafi temu zaradzić. Konkretnie boli mnie w wewnętrznym kąciku oka,mięsko łzowe jest lekko powiększone,często pojawia się wydzielina ropna,występuje lekkie zaczerwienienie,ale stanu zapalnego nie ma.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości i niestety jedyne co mogę doradzić to kontakt z kolejnym okulistą.