Soczewka kontaktowa a ból oka

Witam. Chciałem się zapytac o ból oka. Mianowicie boli mnie lewe oko. W czwartek ubiegłego tygodnia soczewka schowała mi się głęboko w oku. Po kilku dniach poszedłem do okulisty ponieważ nie byłem sam w stanie jej wyciągnąć. Okulista stwierdził, że nic nie może znaleźć i przepisal mi cornergel. Stosowałem go 3 dni nie nosiłem w tym okresie soczewki. Po 3 dniach zacząłem czuć ból w oku. W nocy bo przebudzeniu się poczułem lekkie ukłucie. Czy jest możliwe aby ta soczewka jednak tam była ?

Witam.
Może być taka sytuacja , że cała soczewka lub jej fragment może znajdować się jeszcze głęboko za gałką oczną.
Pozdrawiam