Ból oka po zastosowaniu kropli siostry

Witam Od kilku lat korzystam z kropli do oczu Hyal-Drop multi tak zalecił mi lekarz, żeby oczy mnie nie piekły. Dzisiaj mi się skończyły i użyłem kropli mojej siostry Hylo-Comod. Trochę mnie piecze jedno oko. Czy możliwe jest, że już mam infekcję bo użyłem raz cudzych kropli? Może mam przemęczone oczy. Jeżeli mam infekcję przejdzie ona sama czy muszę udać się do okulisty?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal to proszę zgłosić się do lekarza okulisty