Ból oraz uczucie sztywności w okolicy barków i karku

Mam bole barkow i karku, budze sie ze lekka sztywnoscia tych miejsc, boli mnie rowniez okolica lewego ucha, stawy po lewej stronie ciala mam obolale i slabsze. Badanie na reumatyzm i choroby autoimmunologiczne nie wykazaly nic, mri karku rowniez w normie. Wykonywanie prac lewa reka daje bol w okolicy lopatki, nie moge lezec w nocy na boku, musze zmieniac pozycje co pol godziny, przy spaniu na wznak mam bezdech i dretwienie, nie pale, nie pije prowadze bezstresowy tryb zycia,jem zdrowo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe w okolicy łopatki wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty ortopedy.