Częste krwawienie z nosa, ból karku i głowy oraz uczucie pulsowania na całym ciele

Dziendobry wszystko zaczelo sie od poniedzialku zbudzilem sie rano z bulem gardla cale cialo obolale pojechalem do pracy ale nie na dlugo zrobilem sie blady twarz zaczela mi puchnac i musialem wrucic we wtorek bylem u lekarza rodzinnego zapisal mi antybiotyk azitrox ogolnie czuje sie slabo czesta krew w nosie gdy sie budze bul karku i glowy mam dziwne jak by pulsowanie krwi w calym ciele czesto sie budze i przewracam nogami prosze o opini

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z powyższymi objawami do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny. Być może konieczne będzie wykonanie dalszej diagnostyki.