Ból piersi i kłucie brzucha przed miesiączką

witam mam pytanie i prozbe o szczere i madre odpowiedzi. Okres mialam 23 grudzien a mialam dostac 24. cykl mam przewaznie zawsze co 28 dni. a miesiaczka trwa roznie od 4-5 dni tym razem mialam 4 . i teraz w kalendarzyku na necie wychodzi ze mam dostac 20. ale juz piersi bola mnie od wczoraj. i czasami zakłuje brzuch raz z tej strony a raz z tej. i brzuch mam taki jak przed miesiączka . dodam tez ze okres mialam reguralnie w kazdy miesiasc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prosze obserwować czy pojawi sie krwawienie czy plamienie. Objawy takie moga mieć miejsce takze w Okęcie okoloowulacyjnym. Zalecałbym takze wykonanie testu ciążowego. Ewentualnie w razie dalszych watpliwosci udac sie do lekarza ginekologa. Pozdrawiam