Ból piersi i podbrzusza oraz wymioty a prawdopodobieństwo ciąży

Witam... mam 25 lat... mam podobny problem... od 8 dni spóźnia mi się okres, strasznie bolą mnie piersi i podbrzusze tak jakbym lada chwila dostała okres... tak jest od 3 dni... Ostani okres był bardzo obfity, nigdy wcześniej tak nie miałam... Dwa tygodnie temu zdarzyło mi się wymiotować... jednak mam nadzieję że to nie to co myślę...
25 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli pozostaje Pani aktywna seksualnie to nie można wykluczyć ciąży. Może już Pani wykonać test ciążowy, gdyż minął termin spodziewanego okresu.