Nabrzmiałe piersi, ból podbrzusza, zawroty głowy i mrowienie nóg a ryzyko ciąży

witam mam 36 lat ostatniego sierpnia mialam okres taki wodnisto-rozowy trwal 5 dni kiedy sie skonczyl zaczely mnie bolec piersi i sa nabrzmiale kiedy nacisne na brodawki pokazuje sie jakby kropelka wody boli mnie podbrzusze czesto oddaje mocz no i do tego mam zawroty głowy i mrowienie nog wspomne ze pale papierosy ale od pewnego czasu mdli mnie po nich .Czy moze byc to ciaza? Bardzo prosze o porade.
36 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli pozostaje Pani aktywna seksualnie to nie mozna wykluczyć ciąży ale także innych przyczyn takich objawów. Proponuję udać się do ginekologa celem badania, które powinno rozwiać wątpliwości i pomóc postawić diagnozę.