Zapalenie przydatków a brunatne plamienia i powiększenie piersi

Witam! Od 14 do 18 miałam miesiączkę. Po 4 dniach wystąpiło brunatne krwawienie i ból jajnika oraz piersi zaczely byc coraz bardziej nabrzmiale a sutki bardzo tkliwe( nie tak jak przed miesiaczka) i czesto oddawałam mocz oraz inne podobne do ciazy objawy. Okazało sie ze mam zapalenie przydatków .Współżyję z chłopakiem dosyć często. Gonekolog stwierdzila ze to zaburzenia hormonalne. Już raz poroniłam i nie wiem co mam o tym myśleć . Czy takie objawy mogą wystąpić przy zapaleniu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do ginekologa.