Ból żołądka i badanie USG a prawdopodobieństwo ciąży

dzis byłam na usg poniewaz bardzo, boli mnie zoladek, sex z mezem uprawialismy 2 dni przed i w trakcie owulacji, w macicy widoczny jest obraz o nieco nizszej echogenicznosci od strony prawej 42mm, lekarz zapytal czy nie jestem czasem w ciazy?czesto oddaje mocz, w piersiach mam uczucie mrowienia , sa nabrzmiale... do @ mam jeszcze 8 dni, mam nadzieję że się nie pojawi...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.