Zawroty głowy, osłabienie oraz ból głowy, karku i ramion - co to może być?

Dzien dobry mam 32 lata od jakiegos czasu czuje sie zle zaczelo sie od anemii. Obecnie wyniki dobre. Ale zaczely bolec mnie nogi w roznych miejscach, bol powodowal nawet oslabienie. Bol nog zmalal ale od 3 miesiecy mam zawroty glowy jakbym byla pijana. Robiony mialam resonans glowy nic nie wyszlo. Dostalam tabletki na zawroty lavistina. Ale brak poprawy, nie wiem juz co mam robic. Psychicznie juz nie moge tego wytrzymac. Zapomnialam dodac, doszedl mi przy tych zawrotach bol karku, ramion. Prosze o pomoc, gdzie sie udac

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.