Ból piersi i zgrubienie na niej a karmienie piersią

dobry wieczór, mam problem laktacyjny gdyż moja córeczka już nie chce ssać piersi a ja mimo regularnego ściągania ręcznego czy laktatorem zrobiło mi się zgrubienie, które trochę boli.. próbowałam masażu pod ciepłą wodą coś trochę puściło, ale to mało pomogło. L Iści z kapusty nie zdały też egzaminu, nawet laktator nie ściąga mi, a jak go włączę to okropnie boli... nie wiem już co zrobić. proszę o pomoc nie chce zapalenia piersi. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa.