Jak zatrzymać laktację od razu po porodzie?

Witam.Jestem w 7 msc ciąży. Nie chcę karmić piersią w ogóle,odciąganie mleka laktatorem też odpada- po prostu nie chcę. Planuję przejść od razu (od pobytu w szpitalu) na sztuczne karmienie. Jak pozbyć się laktacji? Czy są jakieś leki? Zastrzyki? Dziękuje za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość. Kaja

Proszę ściągać pokarm laktatorem , ale tylko 9 minut (żeby nie pobudzać laktacji) jak najrzadziej w ciągu dnia raz z jednej piersi raz z drugiej co kilka godzin - ale tak, aby piersi nie robiły się bolesne.
Pod prysznicem trzeba je polewać bardzo ciepłą wodą i masować , potem robić okłady z tłuczonej kapusty i bandażować. Po kilku dniach laktacja ustanie.