Pobudzenie laktacji dwa tygodnie po porodzie

dzis stracilam pokarm jestem dw tyg po porodzie jak moge jeszcze pobudzic laktacje

myśleć o karmieniu ,przystawiać do piersi przed każdym karmieniem , samo patrzenie na dziecko ssące pierś już pobudza laktacje. Poza tym polecam super zupę krem na pobudzenie laktacji. To zupa z białych części por. Przepis w Gotuj z Pascalem . Biała część pory bardzo pobudza laktacje . nie powoduje wzdeć.
Proszę dużo spać i pić