Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból piersi w połowie cyklu u 36-latki

Witam od wczoraj boli mnie lewa pierś, jestem w połowie cyklu, nie ma zmian widocznych. Pierś jest cała obolała i nie wyczuwam pod ręką nic. Jaka może być przyczyna? Dziękuję
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Wskazania do nacięcia krocza podczas porodu

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć podłoże hormonalne, zapalne, itd. Jeśli dolegliwości bólowe będą się powtarzać w kolejnych cyklach (w ich drugiej połowie, a ustępować po miesiączce) będzie to oznaczało ich podłoże hormonalne. Jeśli jednak pojawiłyby się jakiekolwiek inne niepokojące objawy, tj. wyciek z piersi, zaczerwienienie, wzmożone ucieplenie proszę niezłocznie skonsultować się z lekarzem. Niezależnie od podłoża dolegliwości sugeruję wykonanie USG piersi.

0

Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże hormonalne. W razie utrzymywania się dolegliwości po miesiączce wskazane jest wykonanie badania USG piersi i ewentualnie wizyta w Poradni Chorób Piersi.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy