Ból pięty po bieganiu

Witam, gram w piłkę duzo biegam i do wczoraj zaczeło Mnie bolec przy pięcie patrzyłem to chyba achilles, czy mogłem sobie naderwać lub cos w tym stylu, co robic ? gdy biegam to boli i jak chodze tez.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!
Najprawdopodobniej doszło do naciągnięcia lub nawet naderwania ścięgna Achillesa. Okolice powinien obejrzeć ortopeda, który zweryfikuje wstępne rozpoznanie. Pozdrawiam.