Bóle ścięgien przy bieganiu

Witam. Mam problem z ścięgnem achillesa w dolnej części przy pięcie. 3 tyg. skręciłem sobie kostkę. Ból ustał po paru dniach i mogłem chodzić. Miałem usztywnioną kostkę przez 2 dni. No i podejrzewam, że za krótko, bo teraz mogę normalnie chodzić, lecz nie mogę biegać. Przy biegu boli mnie achilles i jedno miejsce przy kostce. Ból dopiero pojawia się przy sprincie, natomiast mały trucht jest w miarę znośny. Co mam robić ? Co może mi być ? Jak leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być następstwem nieprawidłowego zaopatrzenia po urazie stawu skokowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który po zbadaniu wdroży odpowiednie postępowanie.