Ból pleców i w okolicach bioder a zwyrodnienie odcinka lędźwiowego

a mam jeszcze jedno pytanie mam tez zwyrodnienie odcinka lędziwi i od jakiegos czasu zaczelo mnie bolec nie tylko z tylu pleców jak zawsze ale równiez z przodu na wysokosci bioder czy jak to sie tam fachowo nazywa niewiem y tu zaraz pod brzuchem tu zaraz przy przwej nodze co to moze byc?oraz dziwny ból zaraz o żebrami z przwej strony .dziekuje i prosze o odpowiedz.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisywany ból może być związany ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, ale nie można wykluczyc innych przyczyn. Warto udać się do lekarza celem badania przedmiotowego co ułatwi postawienie diagnozy.