Ból pleców między łopatkami i cierpnąca lewa ręka - co to może oznaczać?

Mój tata ma 51 lat i od kilku lat bolą go plecy między łopatkami, ale od niedawna objawy się nasiliły i doszło do tego ciepnięcie ręki. Co może być przyczyną?

Redakcja abcZdrowie

Opisane objawy oraz wiek taty mogą sugerować,że cierpi on z powodu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa w odcinku szyjno-piersiowym.Ważną informacją jest także charakter pracy wykonywanej przez tatę.

Proponuję, by tata zgłosił się do lekarza rodzinnego, który pokieruje diagnostyką.