Ból pleców po upadku na trawę

mój syn ma 16 lat i grając w piłkę przewrócił się dziwnie upadając na trawę i teraz bolą go plecy po prawej stronie na dole

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości bólowe, które występują u syna najpewniej są wynikiem urazu. Wskazana jest konsultacja z lekarzem ortopedą traumatologiem. Proszę zatem udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który wystawi skierowanie.