Interpretacja wyniku badania moczu i ból lędźwi

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników moczu. Dodam, że odczuwam ból lędzwi, szczególnie po lewej stronie. Nabłonki płaskie (5,3,2) - pojedyncze Leukocyty 2-4 wpw. Bakterie -nieliczne. Pasma śluzu- liczne/ Z góry bardzo dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadną istotną patologię. Opisane przez Panią dolegliwości bólowe najpewniej mają zatem inną przyczynę, np. choroby kręgosłupa. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka - proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.