Ból pleców, suchy kaszel i katar u 36-latka

Bol plecow suchy kaszel katar. Jak bez wizyty u lekarza skutecznie wyleczyc? Moze jakies sugestie lekowe? Pozdrawiam

Witam. Opisane objawy mogą świadczyć o infekcji wirusowej. Bóle mięśniowe złagodzą dostępne w aptekach bez recepty preparaty paracetamolu. Najlepiej wybierać przy tym produkty o złożonym składzie zawierające w sobie również leki obkurczające śluzówkę błony śluzowej nosa i działające przeciwkaszlowo,