Ból płytek paznokci i opuchnięte palce

Witam,od jakiegos czasu bala mnie plytki paznokci u rak,szczegolnie rano jak sie budze,czuje jak bym miala spuchniete palce,myslalam,ze to od malowania,ale przestatalam malowac paznikcie a bol nie ustepuje,co to moze byc?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zakażenia grzybiczego. Proszę zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.