Ból po 4 operacjach kręgosłupa

Witam. Jestem po 4 operacjach kręgosłupa: stabilizacja lędźwiowa, dyskopatia szyjna, stabilizacja piersiowa i ostatnia usunięcie stabilizatora piersiowego. Ostatnio odczuwam piekący, palący ból w odcinku piersiowym, niezaleznie od pory dnia czy nocy. Utrudnia mi to funkcjonowanie: schylanie, prostowanie, codzienne czynności. Jaka może byc przyczyna tego bólu? Ostatnia operacja odbyła się 3 m-ce temu.

Witam! W tej sytuacji niezbędna jest bezpośrednia ocena lekarza ortopedy, który będzie miał możliwość przeprowadzenie dokładnego badania, oceny badań obrazowych oraz wdrożenia optymalnego postępowania.