Ból po lewej stronie brzucha na wysokości pępka

Od 2 tyg odczuwam bol w lewej stronie brzucha na wys pepka zaczął się podczas okresu promieniuje na plecy - tak jakby cała lewa strona. Nie mam skurczy nie kuje i piecze tylko gniecie jakby mi coś tam przeszkadzało. Czuje przy tym ssanie w jelitach i pustkę w brzuchu. Pobolewa mnie też lewy jajnik.nie mam biegunek czy wymiotow. Czy to może być endom. lub rak jajnika? Miewam różne dolegliwości przypisywane ZJD ale tak nie bolało nigdy.miesiąc temu badania krwi miałam ok (wątroby, trzust.,morfo)

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, objawy mogą wskazywać m.in. na zapalenie przydatków. miała Pani jakieś operacje? może to zrosty.
Pozdrawiam