Ból po lewej stronie pępka a prawdopodobieństwo ciąży

Witam . Prosilabym o odpowiedz. Lewa dolna strona nizej pepka boli jakby kucie i skurcze od pewnego czasu . Co to może być ? Dodam że miesiaczke mam normalnie . Nie tak obfita bez oplawow i nie tak krwiscie czerwona ale jest . Do tego wyczuwam jakby tam byla gulka i brzuch mam twardszy . Jestem puszysta osoba i ciezko zobaczyc cos w lustrze . Czy mogę zrobić test ciążowy podczas krwawienia ? Czy to może być ciąża? Odrzuca mnie od fajek . Każde mają dziwny smak itp...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani wykonać test ciążowy podczas krwawienia. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.