Ból po lewej stronie tułowia po grypie

jestem po zwyklej grypie,gdy mi przeszło,rozbolało mnie po lewej stronie,nie mogłam kaszleć,ani nabrać głebokiego oddechu.Bolało bardzo gdy kładłam sie na plecach,trwało tak przez ponad tydzień.Teraz boli ale mniej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane podrażnieniem na skutek długotrwałego kaszlu. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.