Zmiana i bóle w podbrzuszu oraz ból lewej strony tułowia

Witam. Od 6 miesięcy mam zmianę w podbrzuszu z lewej strony, zrobiono mi badania ale wtedy nic nie wykazały.Miesiąc temu miałam operację bariatryczną i bóle podbrzusza wróciły ale tym razem jest zmiana o średnicy 3cm,mam gorączkę (37-39), crp-64,4, ob-75 a reszta wyników w normie, zrobiony mam tk brzucha ale na nim nic nie ma, boli mnie cała lewa strona tułowia, byłam już u różnych lekarzy ale nikt nie wie co mi dolega,za każdym razem po badaniu brzucha boli mocniej.Proszę mi pomóc, pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane wykrytą zmianą. Proszę udać się do specjalisty chirurga, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.