Ból po osteotomii miedzykrętarzowej z medializacją trzonu kości udowej

Witam. Mam wrodzone zwyrodnieniowe zwichnięcie stawów biodrowych. jestem po osteotomii miedzykrętarzowej z medializacja trzonu kości udowej zespolenie blachą osteo. Po tej operacji nadal boli mnie biodro od pachwiny do kostki chwilami jest przeszywajacy ból i wtedy z bólu nie moge chodzic leki nie pomagaja mam trudności z poruszaniem sie jest jeszcze gorzej niz przed operacja. Mam problemy z wykonywaniem prac w domu. Co mi pomoze zeby bol byl mniejszy. Prosze o pomoc

Witam. Przede wszystkim proszę zgłosić się do specjalisty ortopedii który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zweryfikuje czy zabieg osteotomii zakończył się powodzeniem.