Ból po wymianie stawu biodrowego

jestem prawie 2 tyg.po wymianie stawu biodrowego.Musze brac tabletki,poniewaz caly czas mnie boli.Czy to jest normalne?zauwazylam takze ,ze operowana noga jest ok.3 cm.dluzsza.Jestem lekko spanikowana.Nie wiem takze ,gdzie moge pojsc do lekarza-operacja byla w innym dalekim miescie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani 2 tygodnie po zabiegu operacyjnym, to dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą się jeszcze utrzymywać. Oczywiście niewykluczone jest inne, patologiczne podłoże bólu. Zdecydowanie sugerowałbym zatem konsultację ortopedyczną - tym bardziej, że zauważyła Pani, że operowana noga jest dłuższa. Specjalista ortopeda powinien wiarygodnie zmierzyć długość kończyny.