Ból po zerwaniu ścięgna prostownika palca

Witam , 3 tygodnie temu zerwałem scięgno prostownika v palca . Wszystko na miejscu odrazu bylo szyte i usztywnione .Wczoraj oberwałem lekko w rękę i podczas lekkiego unoszenia palca czuje ból , tak jakbym mial cos pod skórą. Czy mogło dojść do powtórnego zerwania śćięgna ?

Szanowny Panie, nie mozna tego wykluczyć skoro doszło do ponownego urazu - prosze zgłosić się do kontrolnego badania ortopedycznego. Pozdrawiam