Ból po zewnętrznej stronie stopy

wstalem rano z bolem kostki po zewnetrznej stronie moje prawej stopy,wczesniej nie doznalem zadnego urazu mechanicznego,moge stopa obracac "koleczka" w lewo i w prawo bezbolesnie.Boli mnie,gdy dotykam, kostka tylko w jednym punkcie na obrzezu kostki od przodu,,od strony palcow.Gdyby na kostke ptrzec jak na zegar to bolesny punkt jest na godzinie 4-tej i stad promieniuj bol.Moge chodzic kulejac,bol jest tepy,nie duzy,tylko przy dotknieciu w\w miejsca na kostce bol jest duzy.Czym usmiezyc bol?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Leczenie przeciwbólowe jedynie złagodzi objawy, ale nie usunie przyczyny. Jeżeli dolegliwości bólowe utrzymują się, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.