Ból po złamaniu z przemieszczeniem palca środkowego

Witam.Ból po złamaniu z pomieszczenie palec srodkowe V u ręki.08.01 nosiłam w gipsie m-c.5.lutego zdjęcie gips.Nadal boli palca i nie mogę zginac az do konca tylko do połówka, miną 5.miesiac.Nadal boli troche spuchnie.Chodzlam na zabieg rehabilitacyjne i skonczylam.Lekarz nie zlecil na rtg.Proszę o pomoc.Nie wiem co robimy.

witam, powinno być badanie kontrolne rtg czy jest zrost i jak to wygląda, niezbedna rehabilitacja w postaci ćwiczeń palca i ręki systematycznie i długotrwale.Więcej nie moge nic powiedzieć ponieważ nie widzę Pani palca.
Pozdrawiam