Ból po zwichnięciu kości śródstopia

Witam 2 miesiące temu udałam się do szpitala z urazem stopy. Po prześwietlenia stwierdzono zwichnięcie kości sródstopia. Lekarz poinformował mnie że po 3 dniach przejdzie. Ból, opuchlizna i siniak utrzymywał się jednak 3 tygodnie. Po tym czasie opuchlizna i siniak zeszły, natomiast ból utrzymuje się do dnia dzisiejszego. Jeśli lekko nadwyrężę stopę ból jest większy. Również gdy rano wstaje pierwsze kroki sprawiają ból. Proszę o informację jak długo to może jeszcze potrwać i co robić. Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.