Opuchlizna stopy po urazie a możliwe leczenie

W czerwcu zsunęła mi się stopa z kamienia w wodzie. Po 5 dniach zaczął mnie boleć grzbiet stopy, wieczorem stopa spuchła. Nie cała tylko z wierzchu. Prześwietlenie nie wykazało złamania. Lekarz na pogotowiu powiedział ,ze to uraz tkanki miękkiej i obrzęk powinien zejść po 2-3 tygodniach. Jest 5 październik a ja nadal mam spuchniętą stopę . Nic mnie nie boli, ale opuchlizna mi przeszkadza. Podpowiedziano mi ,że powinnam kupić masażer wodny. Czy rzeczywiście to mi pomoże? a jak nie to co robić ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli obrzęk tak długo się utrzymuje wskazana jest ocena specjalisty ortopedy, a być może także ponowienie diagnostyki obrazowej.