Opuchlizna stopy a odpowiednie działania

Witam, od miesiaca powraca mi spuchniecie kostki i wierzchu lewej stopy. Podejrzewano zakrzepice ale na szczescie byla to zla diagnoza. Mialam robione USG zyl, wszystko w porzadku. Z sercem nie mam problemow rowniez. Cisnienie w normie. Lekarz zalecil masc Voltaren ale niestety to nie pomaga. Mam niestety 20 kg nadwagi. Czy to moze byc powod ? Jakie badania jeszcze wykonac ? Dziwne, ze to ciagle tylko lewa stopa. Prosze Panstwa o porady. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może problem tkwi w problemach stawowych. Proponuję koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.