Opuchlizna stopy i złamany palec
Opuchlizna stopy od strony wewnętrzej: Mam złamany palec 5 u stopy, jest złamany trzon tego palca. Niepokoji mnie opuchlizna STOPY OD STRONY WEWNĘTRZEJ-stopa ną która stajemy. Czy Ta opuchlizna jest niepokojąca, innych urazów nie było oprócz tego złamania 5 palca.???Co powinnam zrobić z tym? Czy powinnam może pojechać na rtg( lekarz nie kazał zrobić dodatkowego rtg stopy). Martwie się tym, nie wiem czy potrzebnie.Pozdrawiam

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.