Skręcenie stopy bez złamań podczas gry w piłkę
2 tygodnie temu skręciłem stopę grając w piłkę, krzywo stanąłem na podłożu. Na pogotowiu zrobiono rtg i stwierdzono skręcenie stopy (brak złamań). Dostałem bandaż elastyczny i wypis do domu. Po tygodniu zimnych okładów i smarowaniu Lioton 1000 , Poszedłem prywatnie na usg (wynik: naderwanie prostowników krótkich stopy lewej). Obecnie Po 2 tygodniach chodzenia o kulach noga dalej puchnie (stopa, okolice stawu skokowego, palce). Dodatkowo noga zaczęła drętwieć, szczególnie duży palec. Co robic?

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Koniecznie prosze udać się do ortopedy, niepokojące są dretwienia prawdopodobnie to przez ucisk na nerwy.