Ból pochwy podczas stosunku u 33-latki

Witam. Od dłuższego czasu miewam bolesne stosunki, które objawiają się pieczeniem i tak jakby kłuciem w środku pochwy. Mąż twierdzi, że moja pochwa jest jakby sklejona na końcu a podczas stosunku odczuwam ból jakbym miała ranę. Miesiąc temu robiłam cytologię i usg brzucha i pochwy i NIC mi nie wyszło. Proszę o radę jakie mogę zrobić badania by dowiedzieć się co mi jest? Pozdrawiam

Wskazana ponowna wizyta ginekologiczna.
Być może dostępna jest w okolicy zamieszkania lekarz seksuolog-ginekolog?
(lekarze seksuolodzy to zwykle tez specjaliści ginekologii lub psychiatrii).
Pozdrawiam. JW