Brak pełni satysfakcji podczas stosunku

Ja i mój mąż mamy problem. Podczas stosunku, gdy on dochodzi już do pełni rozkoszy, nie czuje pełnej satysfakcji. Twierdzi, że to takie uczucie, jakby moja pochwa była zbyt mała lub ciasna i podczas wytrysku jego członek zostaje nagle ściśnięty. Staram się rozluźnić na wszelkie możliwe sposoby, ale to wcale nie pomaga. Czuję się zażenowana i nie wiem co zrobić, by mojemu mężowi było ze mną dobrze. Proszę o pomoc. Monika

W Lublinie ( i w Warszawie) jest dr Krzysztof Bojar, może warto Go odwiedzić.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj!

Z pani opisu temat problemowego wynika, ze pani mięśnie pochwy i krocza są mało elastyczne i trzeba trochę nad nimi popracować . Może udać się pani do seksuologa lub jeśli taka wizyta jest dla pani niemożliwa znaleźć odpowiednie ćwiczenia w internecie. Jednak proszę o pomyśleniu o wizycie ponieważ może być więcej niż ta przyczyna i może być ona o podłożu złożonym. Pozdrawiam