Ból pod klatką piersiową i wynik gastroskopii

witam, w zeszłym roku o podobnej porze robiłam gastroskopię, w wyniku było napisane ze zalega mi treść żółciowa i mam powiększony oraz zniekształcony odźwiernik. Lekarz rodzinny przepisał mi tylko leki na zgagę. jednak tydzień temu znów pojawił się ból pod klatką piersiową, dość częste ukucia bez względu na to czy coś jem czy nie. wieczorami jest silniejszy. Czy jest konieczne zrobienie USG ?

Nie jest to badanie konieczne ( prawdopodobna przyczyna pani dolegliwości jest znana dzięki gastroskopii ) ale nie zaszkodzi. Decyzji proszę jednak podjąć razem z Pani lekarzem prowadzącym, która ma dostęp do dużo większej ilości informacji na pani temat.