Ból pod lewą łopatką i bóle w klatce piersiowej

od dwuch miesiecy mam ból pod lewą łopatką nie jest co dzienie a czasem mnie boli w klatce piersiowej a teraz doszedł bol ręki od łokcja do nadgarstka w nocy nic mnie nieboli tylko czasem pojawią sie dolegliwosci w dzien od czasu do czasu mam jakby gule w gardle są dni kiedy zupełnie dobrze się czuje czy moze to byc na tle nerwowym pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystkie te objawy mogą być wynikiem bardzo wielu dolegliwości. Zalecam udanie się do lekarza rodzinnego i wykonanie panelu badań, które mogą odkryć naturę poszczególnych dolegliwości. Pozdrawiam.