Bóle pod lewą łopatką promieniujące na ramię

Witam mam 36 lat i od dłuższego czasu boli mnie pod lewą łopatką i promieniuje na lewe ramie i cały bok. W przeszłości trenowałam wyczynowo pływanie ,ale nie wiem czy to mogłoby mieć jakieś znaczenie.Robiłam usg jamy brzusznej i wszystko w porządku ból jest czasami nie do zniesienia i zauważyłam również ,że leżąc na plecach czasami drętwieje mi ręka ,ale nie zawsze co w takiej sytuacji można zrobić do jakiego specjalisty udać się po pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem, Pani objawy wskazują na neuropatię obwodową, jednak aby podjąć leczenie należy ustalić jej przyczynę, a do tego potrzebne sa badania dodatkowe.