Ból pod mostkiem i przepuklina rozworu przełykowego
badanie endoskopem wykazało u mnie przepuklinę rozworu przełykowego zrobiłem 4 badania żeby potwierdzić przepuklinę rtg usg ph-metrię z impedancją oraz tomografię z kontrastem badanie wyszły dobrze moja dolegliwość to potworny ból pod mostkiem już kilkukrotnie wzywałem pogotowie nie wiedzieli dlaczego mam takie bóle ból nie minął nawet po podaniu domięśniowo ketonalu i nospy a cha badanie serca w normie

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą byc spowodowane chorobą refluksową. Konieczne jest wdrożenie leczenia. Proszę udać się do lekarza.