Ból pod pachą w żebrach
Dzien Dobry od roku mam bole a raczej gniecenie pod lewa pacha w zebrach na wysokosci sutka RTG pluc wporzadku echo serca egk wysilkowe tez wporzadku czy to ucisk na nerw? dziekuje

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli wykonane badania są prawidłowe, dolegliwości mogą wskazywać na ból o charakterze nerwobólu. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.