Bóle między łopatką a kręgosłupem
Witam,od 2 lat mam bol miedzy lewa lopatka a kregoslupem,powstal po kilkunastu dniach jak zmoklem do ostatniej nitki przy wietrze i niskiej temperaturze,nie zalezy od wykonywanych ruchow,czasem ustaje na kilka dni i szybko powraca gdy wiatr dotrze do skory plecow,badania:rtg kregoslupa,rtg pluc,usg brzucha,ekg i echo serca,badanie krwi nic nie wykazaly.Dokladniej-w odczuciu nie jest to bol kregoslupa ale tuz przy nim po jego lewej stronie lekko wchodzi w szyje-prosze o pomoc.Dziekuje z gory.

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli wszystkie wykonane badania są prawidłowe, najpewniej jest to ból o charakterze nerwobólu. Sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem.