Ból pod prawą piersią i problemy ze snem

Dobry wieczor. Od kilku dni odczuwam bol pod prawa piersia. A od 3 dni nie moge spac. Bol jest ogromny. Boli pod prawa piersia, prawy bok i od kregoslupa prawa lopatka. W dodatku lezac na plecach mam wrazenie ze na boku piersi a raczej pod nia mam wszyty kamien. Prosze o szybka odpowiedz. Klaudia

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani- przyczyn takiego bólu może być bardzo wiele- od problemów z kręgosłupem, po choroby wątroby czy samej piersi. Proszę pilnie skonsultować się z lekarzem.