Ból podbrzusza, biegunka, gorączka i wzdęcia

Od około 5-6 dni boli mnie brzuch.Początkowo były to dość bolesne bóle podbrzusza,biegunka,gorączka(37,1),gazy i jakby dziwne bulgotanie charakterystyczne przy np.grypie.Dziś odczuwam jakby kujące bóle po prawej stronie na dole (okolice pępka)i w miejscu pępka przy dotyku,stan podgorączkowy czasem jest a czasem nie...Co mi dolega ?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Bardzo trudno określić co jest przyczyną tych dolegliwości bez badania przedmiotowego. Może to być np. infekcja przewodu pokarmowego, ale nie tylko.
Proponuję zgłosić się do lekarza w trybie nocnej i świątecznej opieki lekarskiej jeszcze dziś.